شرکت مهندسی نرم افزارسازان در جهت توسعه نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات نت بین اقدام به توليد نسخه اندرويد نرم افزار نت بین جهت انجام فعالیت های نگهداری و بازدید های دوره ای نموده است.

این سامانه جهت اجرای عملیات بازدید و نگهداری تاسیسات در مناطق مختلف در مواجه با حجم زیاد اطلاعات، تسریع در عملیات اجرا و حذف لیست های کاغذی طراحی شده است تا هر شخص بتواند اطلاعات مورد نیاز خود را از سامانه نگهداری و تعمیرات دریافت کرده و مطابق با دستورالعمل اقدام نماید.

نسخه اندروید نرم افزار نگهداری و تعمیرات نت بین این امکان را فراهم می کند تا با انتخاب محل، لیست تجهیزات مربوط به آن مشخص شده و کاربر به راحتی بتواند کل عملیات را انجام داده و یا مواردی که انجام داده نمی شود به همراه دلیل عدم انجام و تصویر آن تجهیز ثبت کند.

در نرم افزار نگهداری و تعمیرات نت بین نگاه ویژه ای به بخش نگهداری و تعمیرات برنامه‌ریزی شده و بازدید های دوره ای شده است. امکان ارتباط با سامانه اندرویدی میتواند ثبت این اطلاعات را که تعداد زیاد آنها اغلب موجب خستگی تیم نت میشود، تسهیل کند و همچنین با حذف چاپ های کاغذی، نیاز به ورود مجدد اطلاعات توسط اپراتور هم حذف می شود.

ارتباط با سامانه GIS و مشاهده موقعیت انجام عملیات بر روی نقشه

در زیر مشخصات زیر سیستم اندروید نت بین به صورت خلاصه آمده است:

 

1-قابلیت ارتباط مداوم و دسترسی سریع با سامانه نگهداری و تعمیرات

سامانه اندروید نت بین قابلیت دریافت و ارسال و داشتن ارتباط سریع با نسخه وب نت بین را داراست و به راحتی به شما امکان استفاده می دهد.

2-امکان صرفه جویی در هزینه های چاپ و حذف لیست های کاغذی

نسخه اندروید نت بین این امکان را به شما می دهد تا برای انجام فعالیت های دوره ای نیازی به دریافت گزارشات کاغذی با حجم بالا نباشید و کارهای روزانه نت را به راحتی و بدون نیاز به پرینت انجام دهید.

3-قابلیت نظارت صحیح بر عملکرد پیمانکار جهت بازدید دوره ای در محل از طریق نقشه

دقت در ثبت مختصات دقیق انجام فعالیت های نگهداری در نسخه اندروید نت بین این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انجام فعالیت های نگهداری را توسط پرسنل و یا پیمانکاران نت باززرسی و کنتل نمایید.

4-سهولت در روند فعالیت های نگهداری و تعمیرات با دسترسی سریع به اطلاعات
5-امکان ثبت تصویر از تجهیز در زمان اجرای فعالیت های نگهداری جهت ثبت وضعیت تجهیز