سيستم کنترل فرآيند برگزاري مناقصلات و معاملات و بانک اطلاعات منابع، نرم افزار سازان سپاهان سيستم کنترل فرآيند برگزاري مناقصلات و معاملات و بانک اطلاعات منابع، نرم افزار سازان سپاهان
نرم افزار سيستم مکانيزه نگهداري و تعميرات، نرم افزار سازان سپاهان،PM نرم افزار سيستم مکانيزه نگهداري و تعميرات، نرم افزار سازان سپاهان،PM
نرم افزار مکانيک خاک و مصالح ساختماني، نرم افزار سازان نرم افزار مکانيک خاک و مصالح ساختماني، نرم افزار سازان
نرم افزار امور بهره برداري سدها،نرم افزار سازان سپاهان نرم افزار امور بهره برداري سدها،نرم افزار سازان سپاهان
نرم افزار مديريت طب کار،نرم افزار سازان سپاهان نرم افزار مديريت طب کار،نرم افزار سازان سپاهان
نرم افزار مديريت درمان و خدمات پزشکي,نرم افزار سازان سپاهان نرم افزار مديريت درمان و خدمات پزشکي,نرم افزار سازان سپاهان

شرکت مهندسی نرم افزار سازان سپاهان


درباره شرکت مهندسي نرم افزار سازان سپاهان

ضمن عرض سلام و تشکر از انتخاب اين سايت ، جهت سهولت در دريافت اطلاعات مورد نظر ، نکات زير را در نظر داشته باشيد:

۱- دريافت اطلاعات محصولات : با انتخاب هر محصول از منوي محصولات ، اطلاعات کاملي از آن در سربرگهاي مختلف در اختيار قرار خواهد گرفت و جهت دريافت کاتالوگ و اطلاعات تکميلي مي توانيد از سربرگ "تماس با ما" استفاده نمائيد.

۲- اطلاعات راهکارهاي اجرائي : با توجه به نوع خدمات ارائه شده تا کنون ، در سازمانها و موسسات دولتي و خصوصي مي توانيد از منوي راهکارهاي اجرائي ، اطلاعات اجرائي جهت سازمان خود کسب نمائيد.

۳- اطلاع از خدمات شرکت : با توجه به نوع خدمات قابل ارائه ، مي توانيد اطلاعات تکميلي اين بخش را از منوي خدمات دريافت نمائيد.

۴- دريافت نمايندگي فعال : در صورتيکه متقاضي نمايندگي فروش و پشتيباني محصولات اين شرکت مي باشيد مي توانيد از منوي "پيوستن به ما" اقدام نمائيد.

۵- درخواست استخدام : در صورتيکه متقاضي استخدام در اين شرکت مي باشيد لطفا فقط از از منوي "پيوستن به ما" و انتخاب گزينه "درخواست همکاري" اقدام نمائيد.

۶- پرتال مشتريان (درخواست پشتيباني و رفع نيازهاي مشتريان) : اين شرکت بمنظور افزايش سرعت و کيفيت بالا در عمليات پشتيباني ، پورتالي مجزا جهت مشتريان خود در نظر گرفته تا براحتي درخواست خود را به متخصصين شرکت ارسال نمايند و در کوتاهترين زمان بتوانند درخواست خود را رهگيري نمايند.

۷- تماس و برقراري ارتباط : در صورت هرگونه نياز به تماس و يا ارائه انتقاد و پيشنهاد مي توانيد از منوي تماس با ما استفاده نمائيد.