مدیریت هزینه آزمون ها

بسیاری از مدیران آزمایشگاه ، دغدغه تسویه حساب پروژه های متقاضیان خود هستند.زمان زیادی  برای صدور فاکتورهای تسویه حساب بعد از تحویل گزارش نهایی صرف می شود که حتی بعضی پروژه ها نحوه تسویه حساب ها نامعلوم است.
ما در نرم افزار حسابداری آزمون ها ضمن بررسی این مشکلات،گزارشات آماری و درآمدی مختلفی به کاربران می دهیم که روی تمام پروژه های یک متقاضی نحوه تسویه حساب و مبلغ پروژه ها مشخص شده است

در این نرم افزار ،سیستم هشدار دهی برای ثبت چک ها و موعد سررسید چک ها وجود دارد.

دسترسی آسان به داده ها
بدون محدودیت کاربری
دسترسی از هر مکان جهت متقاضی آزمون
پشتیبانی قوی

برخی مشتریان نرم افزار آزمایشگاه خاک بتن و مقاومت مصالح (آمال)

6+

محصول

20+

سال سابقه

50+

کاربر

100+

مشتری

مشاهده رضایتنامه مشتریان

میخواهید یک جلسه دموی رایگان نرم افزار بتن آماده (آمال) را برای شما تنظیم کنیم؟

اجازه دهید در یک جلسه آنلاین  به شما نشان دهیم نرم افزار حسابداری آزمون ها (آمال) چگونه مدیریت هزینه آزمون ها  را کنترل خواهد کرد.

آیا آماده آسان شدن پاسخگویی به کارفرمایان در خصوص جواب شیت نهایی گزارشات هستید؟

 تماس با مشاوران فروش

همدیگر را بشناسیم و مشخص کنیم با چه مشکلاتی روبرو هستید تا ما یک پیشنهاد خاص به شما ارائه کنیم

ارائه محصول و تجربه مشتریان قبلی

ما برای شما یک جلسه نمایش نرم افزار برنامه ریزی می کنیم تا با قابلیت های نرم افزار آزمایشگاه بتن آماده (آمال)و تجربیات سازمان های استفاده کننده از آن آشنا شوید.

ارائه پیشنهاد و خرید

بر اساس دریافت نیازمندیهای شما در جلسه ، پیشنهاد مالی مشخص و شرح خدمات قرارداد را برایتان ارسال می کنیم و درنهایت قرارداد خرید نرم افزار منعقد می گردد.

مدیریت و ثبت و محاسبه هزینه آزمون های درخواستی

نرم افزار حسابداری آزمون ها (آمال) ،برای تهیه گزارشات مالی و تهیه فاکتورهای متقاضیان و امکانات تهیه گزارشات مختلف درآمدی و مالی به مدیران آزمایشگاه کمک بسیاری کرده است.

آزمایش مکانیک خاک

نرم افزار آزمایشگاه مکانیک خاک

آزمایشگاه قیر و آسفالت

نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت

نرم افزار کنترل کیفی آزمایشگاه

حسابداری آزمون ها

نرم افزار بتن آماده

فروش پایان یک معامله نیست

پیشنهاد ما، نرم افزار یکپارچه مدیریت آزمایشگاه فنی مکانیک خاک

۲۰ سال تجربه پیاده سازی در کنار شما افتخار ماست. نصب و استقرار سامانه، ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته، به روز رسانی رایگان و آموزش رایگان نرم افزار حداکثر تا 3 جلسه به صورت آنلاین

سوالات متداول در خصوص نرم افزار های آزمایشگاه بتن خاک و مقاومت مصالح (آمال)

1- نرم افزار بتن آماده (آمال) شبیه برنامه های اکسلی یا ویندوزی می باشد؟

باید به شما این اطمینان را بدهم که نرم افزار بتن آماده (آمال) در محیط تحت وب طراحی شده است و با نرم افزارهای تحت ویندوز و اکسلی به لحاظ نظارت دقیق روی کار کاربران  و  گردش کار ارجاعات راحتر و سریع تر اتفاق می افتد و همچنین سوابق  پرینت گزارشات در این نرم افزارها به مدیران مجموعه کمک میکند تا هیچ گزارشی از بین نرود.از دیگر قابلیت های این نرم افزار این است  که چند کاربر همزمان می توانند با  نرم افزار کار کنند بدون اینکه به اطلاعات هم دسترسی داشته باشند. راحتی کار با نرم افزار و همچنین به روز بودن استانداردها در نتیجه نهایی گزارش این اطمینان را به مشتری می دهد که با خیال راحت گزارش را به دست کارفرمایان خود برساند.

شما با تماس با مشاوران فروش نرم افزار بتن آماده (آمال) می توانید به لیست تماس مشتریان قبلی نرم افزار دسترسی پیدا کنید و مشخصاً از کیفیت نرم افزار مطمئن گردید در ضمن در سایت ما نمونه های از رضایت مندی ها و نظرات مشتریان قبلی نرم افزار بتن آماده در دسترس شما خواهد بود .

کلیه ی عملیات مربوط به کار با نرم افزار بتن آماده (آمال) از طریق کارشناسان ما طی چندین جلسه آموزش به همراه فیلم های آموزشی انجام می شود و همچنین برای انجام درخواست ها و پاسخگویی به سوالات از طریق  پرتال مشتریان در خدمت شما  هستیم.

ما در نرم افزار بتن آماده (آمال) با توجه به تیم فنی و با انتخاب بهترین و قویترین ابزار تولید و بانک اطلاعاتی و تجربه ی کار با بیش از 100 ارگان دولتی و خصوصی توانسته ایم تمامی تغییرات و ویژه سازی گزارشات مطابق با درخواست های مشتریان  را انجام دهیم.

باید به شما بگویم این نرم افزار بتن آماده (آمال) با تعداد نامحدود کاربر شارژ سالیانه ندارد و یکبار هزینه نرم افزار را می دهید و مالک اصلی نرم افزار می شوید و تمامی خروجی گزارشات شما با اسم و لوگوی مجموعه ی خودتان  ثبت و تهیه می شود و برای تعداد کاربرهای اضافه شده به مجموعه هزینه ی مازاد دریافت نمی شود .

نرم افزار آزمایشگاه بتن آماده (آمال) با محیط کاربری ساده این امکان را به کاربر می دهد که با یک بار آموزش ،کلیه روال مربوط به ثبت و انجام آزمون را یاد گرفته و بتوانند به راحتی گزارشات مختلفی از نرم افزار متناسب با آزمون انتخابی دریافت کنند.

قابلیت های ویژه ای که این نرم افزار دارد:

1- سیستم هشدار دهی خودکار

2- تهیه انواع گزارشات براساس استاندارد ، تفضیلی،براساس نمونه برداری،براساس برچسب کد های محرمانه

3- تهیه گزارشات آماری

4-تهیه گزارشات کلی آزمون بتن

5-ارسال گزارشات نهایی به متقاضیان به صورت آنلاین