مدیریت آزمایشگاه قیر و آسفالت

بسیاری از شرکت های خدمات آزمایشگاهی درگیر تهیه گزارشات و نمودارهای دانه بندی ها در محیط اکسل هستند که بعضا دقت در محاسبات و کنترل جواب نهایی گزارش به صورت دستی کاری زمانبر بوده است.این گزارشات باید تفسیر صحیحی مبنی بر درستی آزمایش را به کاربر بدهد.ما در نرم افزار آزمایشات قیر و آسفالت (آمال) ضمن رفع این مشکلات برای راحتی تشخیص صحیح گزارش آزمایش ُحدود رواداری مجاز و غیر مجاز همراه با نمایش درصد رد شده به تفکیک الک ها رو قرار دادیم.

شرکت فنی مکاینک خاک کویر

شرکت مکانیک خاک کویر

،،

آقای مهندس کمال مدیر آزمایشگاه

با نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال)  تهیه گزارشات دانه بندی براساس حدود رواداری بسیار راحت  شده است

آزمایشات تعریف شده در نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال)

نرم افزار منحنی دانه بندی آسفالت  شامل سه منحنی دانه بندی جداگانه با عناوین «منحنی دانه بندی زیراساس»، «منحنی دانه بندی اساس» و «منحنی دانه بندی آسفالت» بر اساس نشریه های 101 و 234 سازمان برنامه و بودجه می باشد.

مطابق نشریه های 101 و 234، منحنی های دانه بندی زیراساس، اساس و آسفالت به ترتیب هر گدام دارای 4، 5 و 7 نوع دانه بندی می باشند که در نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) این گزینه ها حسب نیاز کاربر قابل انتخاب می باشد. در گزارش دانه بندی آسفالت به روش اساس قیری ، محدوده ی رواداری به تفکیک الک ها با نمایش درصد خارج شده از محدوده  رواداری مشخص شده است.

منحنی دانه بندی مارشال-آسفالت

تراکم نقش مهمی در کیفیت ساخت راه و به خصوص لایه های روسازی آن دارد. در آزمایش تراکم آسفالت ضخامت لایه آسفالت و درصد نسبی تراکم فاکتور مهمی برای تهیه گزارش می باشد.

ما در نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت(آمال)خروجی نهایی این گزارش را با توجه به استاندارد لازم تهیه کردیم.

  آزمایش­های فراوانی برای روش اندازه ­گیری درصد تراکم آسفالت وجود دارد. معمول­ترین روش آزمایش، اندازه­گیری چگالی نمونه متراکم شده می­باشد که از روسازی، نمونه ­برداری شده و با چگالی نمونه متراکم شده در آزمایشگاه مقایسه شود.

در نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) ،آزمایش سینی قیر براساس قیر پاشیده شده و ابعاد سینی می باشد و گزارش تهیه شده براساس نوع قیر و نوع پوشش قیری می باشد.

در هنگام تست قیر درجه آسفالت در دمای 135 درجه سانتی‌گرادقرار می گیرد. مدت زمان لازم برای عبور آن نیز با ضریب کالیبراسیون ضرب می‌شود و نتیجه آن در ثانیه‌های پاسکال بیان می‌شود.

نوع دیگری از ویسکومتر که برای برش‌ها و امولسیون‌های قیر مورد استفاده قرار می‌گیرد، ویسکومتر سنج جریان است. این کار با مقدار مشخصی قیر در ثانیه برای عبور از یک دریچه با ابعاد مشخص در شرایط دمای استاندارد انجام می‌شود.

 

.

 

برای قطعی کردن روال خرید با مشاوران ما در تماس باشید تا مراحل خرید را برای شما توضیح دهند.

انتخاب بهترین نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال)

نرم افزارآزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) ،برای مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی، از جمله ثبت داده های مربوط به آزمون های موجود در آزمایشات قیر و آسفالت و تهیه ی نمودارهای دانه بندی آسفالت با توجه به استاندارد های لازم که کاربر به راحتی تفسیر نتیجه ی آزمایش را ببیند و به مدیر آزمایشگاه ارجاع بدهد.

سوالات متداول در خصوص نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت(آمال)

باید به شما این اطمینان را بدهم که نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) در محیط تحت وب طراحی شده است و با نرم افزارهای تحت ویندوز و اکسلی به لحاظ نظارت دقیق روی کار کاربران  و  گردش کار ارجاعات راحتر و سریع تر اتفاق می افتد و همچنین سوابق  پرینت گزارشات در این نرم افزارها به مدیران مجموعه کمک میکند تا هیچ گزارشی از بین نرود.از دیگر قابلیت های این نرم افزار این است  که چند کاربر همزمان می توانند با  نرم افزار کار کنند بدون اینکه به اطلاعات هم دسترسی داشته باشند. راحتی کار با نرم افزار و همچنین به روز بودن استانداردها در نتیجه نهایی گزارش این اطمینان را به مشتری می دهد که با خیال راحت گزارش را به دست کارفرمایان خود برساند.

شما با تماس با مشاوران فروش نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) می توانید به لیست تماس مشتریان قبلی نرم افزار دسترسی پیدا کنید و مشخصاً از کیفیت نرم افزار مطمئن گردید در ضمن در سایت ما نمونه های از رضایت مندی ها و نظرات مشتریان قبلی نرم افزار بتن آماده در دسترس شما خواهد بود .

کلیه ی عملیات مربوط به کار با نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) از طریق کارشناسان ما طی چندین جلسه آموزش به همراه فیلم های آموزشی انجام می شود و همچنین برای انجام درخواست ها و پاسخگویی به سوالات از طریق  پرتال مشتریان در خدمت شما  هستیم.

ما در نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) با توجه به تیم فنی و با انتخاب بهترین و قویترین ابزار تولید و بانک اطلاعاتی و تجربه ی کار با بیش از 100 ارگان دولتی و خصوصی توانسته ایم تمامی تغییرات و ویژه سازی گزارشات مطابق با درخواست های مشتریان  را انجام دهیم.

باید به شما بگویم این نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال) با تعداد نامحدود کاربر شارژ سالیانه ندارد و یکبار هزینه نرم افزار را می دهید و مالک اصلی نرم افزار می شوید و تمامی خروجی گزارشات شما با اسم و لوگوی مجموعه ی خودتان  ثبت و تهیه می شود و برای تعداد کاربرهای اضافه شده به مجموعه هزینه ی مازاد دریافت نمی شود .

قابلیت های مهم نرم افزار آزمایشگاه قیر و آسفالت (آمال)

1-تولید گزارشات آماری آسفالت

2- تولید گزارشات آزمون ها براساس استانداردها

3-ترسیم نمودار دانه بندی آسفالت براساس حدود رواداری مجاز و غیر مجاز

4-تعریف انواع استانداردها با توجه به انتخاب روش آزمون